Przechowalnia: ( 0 )

Producent: Boro, Edwanex, Hrastnik, Huta Krosno, Pasabahce

Karafki z grawerem

Jak sprawić, aby zwykły z pozoru prezent stał się prezentem wyjątkowym?

Przemienianie rzeczy zwykłych w niezwykłe jest naszą specjalnością...i pasją. Karafka jest dobrym prezentem dla smakosza win, natomiast karafka grawerowana jest prezentem idealnym. Nie tylko dla amatora trunków, ale dla każdego, kto docenia prezenty jedyne w swoim rodzaju.

Doskonałym opakowaniem tego podarunku będzie elegancka, drewniana skrzyneczka, którą również możemy upiększyć charakterystyczną dedykacją według Twojego pomysłu. Grawerowana karafka w takim pudełku to prawdziwy prezent z duszą.

Grawerujemy na karafkach kryształowych i karafkach ze zwykłego szkła sodowego.

Grawerujemy dedykacje z okazji ślubu, jubileuszu, rocznicy, urodzin, ale również dedykację dla dziadka, babci, rodziców, przyjaciółki, emeryta. Grawerowane laserem ze zwykłych przedmiotów staną się niezwykłą pamiątką pięknych momentów życia.

Karafki mogą być pakowane w upominkowych drewnianych skrzyneczkach na których również grawerujemy dedykację. Niektóre z karafek mamy w kompletach ze szklankami lub kieliszkami. Na życzenie możemy przygotować komplet z innym karafkami i innymi szklankami (uwaga: nie wszystkie karafki na to pozwalają)

karafka grawerowana