PIERSIÓWKI

piersiówki z graweremDo czego służy piersiówka, nie trzeba nikomu tłumaczyć. Wielu przekonało się o jej zaletach podczas długich wypraw w góry, na ryby, żagle czy myśliwskie wypady.

  • W tym dziale proponujemy grawerowane piersiówki ze stali nierdzewnej. Wszystkie wyposażone w szczelną zakrętkę z zawleczką uniemożliwiającą zgubienie. Nigdy się nie stłuką i będą idealne nie tylko na mocne trunki...
  • Modele miniaturowe - do małej kieszonki, modele dla wymagających - o dużej pojemności, modele eleganckie - oprawione w skórę.
  • A do tego kieliszki, kasetki i skrzyneczki do eleganckiego "prezentowego" opakowania.
  • Grawer wykonujemy laserowo - na stali ma ciemnoszary kolor (z lekkim miedzianym odcieniem)i jest trwały. Na skórze kolor jest kontrastowy i zależny od gatunku i koloru skóry.

W wypadku chęci zamówienia większej ilości cena jest ustalana indywidualnie na podstawie projektu (wielkości rysunku), i w większości wypadków jest znacząco niższa. W celu dokonania wyceny prosimy przesłać zapytanie ofertowe mailem z możliwie dokładnym określeniem tego, co ma być wygrawerowane. Przygotujemy wtedy projekt i wycenę.

Znajdź nas na