Tablice i Tabliczki

Wykonujemy grawerowane laserowo tablice pamiątkowe, szyldy, tabliczki opisowe i znamionowe, tabliczki na drzwi - oraz wszelkie inne rodzaje tabliczek. Wykonujemy je z laminatów grawerskich lub blach aluminiowych.

czytaj więcej
 

Laminaty są specjalnymi tworzywami z barwioną powierzchnią. Ilość dostępnych kolorów jest ograniczona - dostępne można zobaczyć we wzornikach (odnośnik jest poniżej). Do eleganckich tablic najczęściej wykorzystuje się materiały z metalizowaną powierzchnią w kolorze złotym, srebrnym lub miedzianym o fakturze szczotkowanego metalu. Są one odporne na warunki atmosferyczne. Nie pokrywają się śniedzią, patyną, nie rdzewieją.

Tabliczki laminatowe mogą mieć dowolne kształty i rozmiary - prostokątne, owalne, trójkątne, okrągłe, tarcze herbowe, nieregularne. Blachy aluminiowe są anodowane na kilka odcieni złota i srebra, oraz kilka innych kolorów (np. granat, niebieski, zieleń, czerwień). Niektóre są przeznaczone do zastosowań zewnętrznych (mają biały kolor grawerki), inne są tylko do zastosowań wewnętrznych. 

Tabliczki z blachy mogą być TYLKO prostokątami o dowolnym rozmiarze lub okrągłe o średnicach 25 lub 50mm.

Wykonujemy również tabliczki z kolorowym nadrukiem. Tabliczki nadrukowane w kolorze wykonane są z blachy aluminiowej anodowanej na jasny złoty lub na srebrny kolor. Nadruk wykonany jest metodą termotransferu- zapewnia to dobre odwzorowanie kolorów, wysoką trwałość i bardzo dużą dokładność.

Przygotowujemy tablice oraz szyldy grawerowane z laminatów grawerskich lub blach aluminiowych. W zależności od wybranego materiału dostępne są określone kolory i kształty. W przypadku tabliczek laminatowych istnieją niemal nieograniczone możliwości co do kształtu i rozmiaru, ale tylko w określonych kolorach. Natomiast szyldy blaszane mogą mieć jedynie postać prostokąta lub koła i są anodowane na kilka kolorów – największą popularnością cieszą się odcienie złota i srebra. Oferujemy szyldy i tablice grawerowane do wykorzystania zewnętrznego i wewnętrznego, a także tabliczki na puchary.

Znajdź nas na