SKRZYNKI ZE SZKŁEM

Szkło w skrzynkach

Skrzynki ze szkłem, to idealny prezent na różne okazje takie jak prezent na ślub, urodziny czy imieniny można uczcić za pomocą grawerowanego szkła.Grawerowane szkło może mieć wszelkiego rodzaju piękne wzory, a nawet napisy.Możesz dostosować swoje grawerowane szkło do różnych okazji lub tematów, takich jak filmowe cytaty, kluby sportowe lub Twoje ulubione miasto.

czytaj więcej

Dodatkiem do tego będzie skrzynka na prezent z efektownymi okuciami i pokrywką ze sznurka.

Grawerowanie na szkle sprawia, że każdy prezent staje się unikalnym przedmiotem – idealnym sposobem na to, aby obdarować kogoś bliskiego .

Szklanki z grawerem w skrzynce - Twój pomysł na prezent 

Możesz wybrać z dostępnych projektów lub napisać coś indywidualnego, aby sprawić radość obdarowanej osobie. Dzięki skrzynce i grawerowanemu szkłu Twój prezent będzie wyróżniał się spośród wszystkich innych!

Wysokiej jakości produkty w naszej ofercie zadowolą każdego. Proponujemy szeroki wybór kieliszków do wina, kieliszków do szampana, kieliszków do koniaku, szklanek do whisky, karafek czy zestawów łączonych . Aby uczynić każdy prezent jeszcze wyjątkowym, możemy dodać grawerowaną wiadomość lub inicjały.
Grawerowane szyby skrzynek tworzone są z najwyższej jakości materiałów i mają staranne wykonanie. Każda skrzynka to kunsztowna ozdoba, a dodatkowe grawery sprawiają, że stanowi ona indywidualny podarunek. Przygotuj wspaniały prezent dla bliskiej Ci osoby!

Szkło to jeden z najszlachetniejszych i najlepiej nadających się na prezent czy upominek materiałów. Zapakowane w drewniane skrzynki robi duże wrażenia.

 Nasze szkło to połączenie wysokiej jakości i pięknego designu, który z pewnością przykuje uwagę Twoich gości.
Jeśli szukasz idealnego prezentu na specjalną okazję, szkło grawerowane w skrzynce będzie doskonałym rozwiązaniem.

To trwały upominek, z którego obdarowana osoba będzie czerpać radość przez długi czas.

Starannie wykonany grawer dodaje elegancji i dopracowania każdemu produktowi.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby zobaczyć pełen asortyment artykułów.

Znajdź nas na