SZTUĆCE

W naszej ofercie znajdują się sztućce renomowanych producentów. Mamy zestawy proste i tanie oraz bardziej rozbudowane. Na zamówienie możemy sprowadzić każdy wzór z oferty Gerlacha.
Na sztućcach możemy wykonać na zamówienie dowolny grawer. Grawerowanie wykonujemy za pomocą precyzyjnego lasera Fiber.

czytaj więcej

Grawerowanie na sztućcach
Grawerować możemy logo restauracji, hotelu, firmy. Możemy wygrawerować inicjały właścicieli sztućców.

Często zamawiane są sztućce na prezenty ślubne z wygrawerowanymi imionami młodych i datą ślubu oraz sztućce dla dzieci.

Grawerować można nie tylko tekst, ale również proste rysunki. Projekt grawerki wykonujemy sami, na podstawie życzenia zamawiającego.


Wykonujemy grawerowanie na sztućcach dostarczonych przez klienta oraz na sztućcach "luzem".

Grawerowne sztućce na prezent
Grawerowane sztućce to jeden z bardziej wysublimowanych i eleganckich prezentów, jakie możemy wręczyć. Wykonujemy wszelkiego rodzaju grawery w postaci dedykacji, napisów, dat czy prostych rysunków.
Grawerowanie na sztućcach to dla nas wyzwanie artystyczne, które ochoczo podejmujemy.

Proponujemy zestawy najbardziej uznanych marek wyróżniających się niesamowitą solidnością i precyzją wykonania, niebanalnymi wzorami i stalą o najwyższej klasie.

Gdy dodamy, do tego kunsztowny grawer otrzymamy iście wyrafinowany prezent, który każdy uroczysty obiad zmieni w ucztę godną sali królewskie.


Sztućce dla dzieci z grawerem.
Oferujemy profesjonalnie grawerowane sztućce dla dzieci znanego polskiego producenta firmy Gerlach.
Posiadamy w swojej ofercie wszystkie modele dziecięcych sztućcy firmy Gerlach.
Sztućce dziecięce doskonale nadają się jako prezent na chrzciny i na urodziny dziecka. Są zaprojektowane specjalnie z uwzględnieniem dziecięcych wymagań ergonomicznych. Oznacza to, że rozmiar sztućca pasuje do dziecięcej rączki, pojemność łyżeczki do tego, co dziecko może zjeść, a krawędzie są wyjątkowo gładkie. Dodatkowe ozdoby w postaci wytłoczonych zwierzątek lub kolorowych obrazków przyciągają wzrok dziecka i budzą zainteresowanie.

Sztućce dziecięce są prezentem uniwersalnym, a przez swój użytkowy charakter zawsze dobrze widzianym.
Dzięki niemu dziecko nauczy się czegoś, a jednocześnie będzie właścicielem przedmiotu przydatnego, służącego mu przez wiele lat.
Sztućce dla dzieci często służą kilku pokoleniom, dzieciom, ich dzieciom, a nawet wnukom. Prezent na chrzciny lub urodziny w postaci dziecięcych sztućców jest zatem piękną pamiątką na lata.

Grawerowane sztućce dla dzieci oferujemy w dwóch wariantach: same sztućce w kartonowym pudełku lub sztućce w drewnianej skrzynce, elegancko zapakowane.
Skrzynki wykonane są z wysokiej jakości drewna sosnowego i dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: mahoń i biały.
Istnieje możliwość grawerowania nie tylko tekstów, lecz także rysunków.
Grawerujemy na uchwytach wszystkich sztućców, na ostrzach noża, w czaszy łyżeczek. Wykonujemy dowolny grawer na indywidualne zamówienie tak, aby sztućce stały się jedyne w swoim rodzaju.
Sztućce dla dzieci z grawerem w zestawie zapakowanym w skrzynkę mają grawer wykonany na sztućcach, na wierzchu skrzyneczki i tabliczce umieszczanej wewnątrz skrzynki.
Do grawerowania używamy najlepszych amerykańskich laserów, dzięki czemu każdy nawet najdrobniejszy detal jest wyraźny.
Na wszystkie nasze grawery udzielamy dożywotniej gwarancji potwierdzonej certyfikatem.
Piękny, a zarazem praktyczny prezent dla dziecka
Sztućce z grawerem z pewnością ucieszą dziecko i jego rodziców. Urozmaicają posiłek oraz będą stanowić wspaniałą zachętę do jedzenia. Jako piękny i wartościowy prezent posłużą przez wiele lat. Mogą stanowić także doskonałą pamiątkę wyjątkowego wydarzenia w życiu malucha. Jest to podarunek idealny, niezależnie od okazji. W dodatku każda z firm, z którą współpracujemy, zadbała o to, aby grawerowane sztućce dla dzieci były dopasowane do potrzeb najmłodszych użytkowników.  

Oprócz wyjątkowej jakości sztućce mogą posiadać również kolorowe wzorki i obrazki. Aby prezent był jak najbardziej udany i ucieszył obdarowanego malucha, grawerujemy dowolne napisy, wzory czy obrazki . Dzięki temu można wybrać ulubioną bajkową postać dziecka, a nawet stworzyć jego małą podobiznę. Warto również podpisać sztućce imieniem oraz dodać specjalną dedykację. Nasze grawery są wykonywane we wszystkich kolorach.

Poniżej znajdziesz przykładowe sztućce, którymi można się zainspirować podczas tworzenia własnych grawerów. Zapraszamy do poznania całej oferty.

Znajdź nas na