Szkło

Szkło grawerowane na prezent

Szkło jest znane ludzkości od niepamiętnych czasów. Ludy żyjące w okolicach wulkanów znały naturalnie występujące szkiełka z roztopionych skał. Archeolodzy odkryli, iż szkło zaczęto produkować w Mezopotamii około 3,5 tys. lat temu. Szkła używano do celów gospodarczych i zdobniczych, wykonując szklane naczynia, narzędzia, ozdoby. W dzisiejszych czasach szkło pełni różne funkcje od czysto użytkowych do eleganckich ozdób.
Dzisiejsza technologia pozwala tworzyć niesamowite i piękne rzeczy ze szkła, nadają się one na prezent z wielu okazji. Możliwość indywidualnej personalizacji (grawerowanie na szkle) pozwala na wykonanie wspaniałej i niepowtarzalnej pamiątki dla bliskiej nam osoby.
Grawerowanie w szkle wykonujemy metodą laserową, używamy do tego najlepszej klasy laserów produkcji amerykańskiej. Pozwala nam to na uzyskanie wysokiej jakości wzoru.

czytaj więcej
 

Grawerowane szkło na prezent

Warto też zadbać o eleganckie opakowanie. W naszym sklepie są dostępne drewniane skrzynki na szkło z grawerem oraz kartonowe opakowania na butelki, szklanki, kieliszki i kufle, dzięki którym całość prezentu nabierze elegancji i wdzięku.
Grawerowanie na szkle jest całkowicie bezpiecznie, nie używamy żadnej farby czy odczynników, Na nasz grawer udzielamy wieczystej gwarancji, nie zdarzyło się jeszcze, abyśmy otrzymali reklamację na zanik graweru.
W naszej ofercie znajdziecie wyroby znanych producentów takich jak: Krosno, Hrastnik, Luminarc, Edwanex, Bohemia, Pasabachce.

Zaprojektowane i wykonane z kunsztem szklane naczynia same w sobie stanowią piękne dekoracje, pamiątki czy prezenty. Jednak dzięki możliwości dodatkowego zdobienia zyskują coś jeszcze – stają się jedyne w swoim rodzaju, po prostu unikalne. Metodą pozwalającą uzyskać nie tylko trwały, ale również niezwykle estetyczny efekt dekoracyjny jest grawerowanie na szkle. Można stosować je na różnego rodzaju szklanych przedmiotach, nawet na tych, które są na co dzień użytkowane. Jeśli więc chcesz spersonalizować kieliszki do wina, zestaw szklanek czy kufel do piwa, grawer na szkle okaże się najlepszym sposobem. Laser posłuży również do ozdobienia wielu innych przedmiotów, m.in. eleganckich karafek o różnym przeznaczeniu, butelek, uniwersalnych dzbanków, a nawet wazonów zdobiących stół.

Szkło do grawerowania

Grawerowanie w szkle możemy wykonać zgodnie z indywidualnym życzeniem. Aby ułatwić wybór zdobienia, przygotowaliśmy katalog z przykładowymi grafikami, które można przenieść na różne przedmioty. Znajdują się w nim gotowe rysunki posegregowane ze względu na rodzaj dekorowanego produktu, a także pojedyncze elementy graficzne. Można je dowolnie ze sobą zestawiać, by stworzyć indywidualny projekt. Jeśli natomiast grawer w szkle ma obejmować również tekst, warto przejrzeć zestawienie proponowanych przez nas czcionek. Do wyboru są zarówno te tradycyjne, jak i ozdobne lub gotyckie – dzięki nim szklany przedmiot zyska zupełnie inny charakter.

Eleganckie szkło na prezent

Szklane naczynia są ważnym elementem wyposażenia domu, a także uniwersalnym pomysłem na prezent, łączącym w sobie funkcjonalność i estetykę. Grawerowanie na szkle stanowi z kolei sposób, by uczynić z nich pamiątki przypominające bliskie osoby czy ważne chwile z życia. Pojedyncze przedmioty ze szkła mogą stać się upominkiem dla bliskiego przyjaciela, członka rodziny czy gości weselnych, natomiast eleganckie zestawy dobrze sprawdzą się jako prezent z okazji ślubu, jubileuszu, okrągłej rocznicy urodzin, zdobycia tytułu naukowego itp. Poznaj naszą ofertę, wybierz interesujący Cię produkt i już teraz zamów go z wybranym grawerem.

Znajdź nas na